VINNÝ ARCHIV – VINNÝ SALONEK

Vinný salonek Zámku Wichterle nabízí prostor s kapacitou 25 míst. Vinný salonek využíváme na předem dohodnuté akce soukromé a kulturní. Pro hosty jsou připravovány gastronomické speciality, posezení u cimbálu, degustace vín.  V našem vinném salonku lze pořádat firemní akce, školení, oslavy, svatby, narozeniny a pod.

Dále nabízíme: řízená degustace vín, regionální speciality, pronájem prosklených archivních kojí.

Ve vinném salónku Vám nabízíme široký výběr bílých, růžových, červených i šumivých vín, které jsme vybrali od opravdu kvalitních a malých vinařů až po opravdu velké a známé pěstitele. Naše vína pochází z oblasti Moravy. V zastoupení moravských podoblastí je jak Velkopavlovická, Znojemská, Slovácká a Mikulovská. Samozřejmě milovníci vín si přijdou i na zahraniční výběr, který zahrnuje země jako je Francie, Itálie, Argentina či Nový Zéland.

V našem vinném listku Vám doporučime sladit k výběru hlavního chodu nejvhodnější víno. Podávání vhodné odrůdy vína k dobrému jídlu patří ke gurmánským zážitkům. Víno je potřeba nejen správně skladovat a servírovat, ale především vhodně kombinovat s nabízeným jídlem.

Vinný list ke stažení ZDE