POBYTOVÉ BALÍČKY

Romantická noc na zámku

Dopřejte si krásný zážitek na zámku ve stylově zařízeném barokním pokoji s krbem, ve kterém zažijete tu pravou romantickou atmosféru.

Během pobytu je pro vás připravena relaxace v pivních lázních našeho hotelu po dobu 90 minut, jejíž součástí je pobyt v parní aroma sauně, koupel v pivní kádi a závěrečný relax na lůžku. Po celou dobu relaxu máte možnost neomezeně konzumovat náš zámecký ležák Hugon*.

Součástí balíčku jedna noc, ovoce na pokoji, župan, pantofle, večeře a bohatá snídaně formou rautu v naší restauraci a při odjezdu dárek.

6.760 Kč / 2 osoby

Po čem oba touží

Toužíte společně prožít 2 noci v moderně zařízeném pokoji a odpočinku na zámku? Vybrat si můžete podkrovní pokoje, nebo rodinný mezonet.

Nabízíme vám tímto třídenní pobyt, jehož součástí je 1 hodina privátní whirpool s láhví sektu, masáž zad a šíje pro dvě osoby,
1 x večeře v naší restauraci, 2x bohatá snídaně formou rautu, župan, pantofle, při odjezdu dárek.

6.760 Kč / 2 osoby

Takhle chutná odpočinek

Pojďte zažít společné chvíle v malebné krajině a srdci valašska v útulném zámeckém prostředí.

Během pobytu vám nabídneme při příjezdu uvítací přípitek, 3 noci v zámeckém pokoji se snídaní formou rautu, 2× wellness 1 hodinu ve vyhrazeném čase zdarma, župan, pantofle. Součástí pobytu je také zámecká cesta v pivních lázních. K příjemnému započetí zámecké cesty, doporučujeme příchod na recepci půl hodiny před zahájením procedury.

Zámecká cesta obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně.

Celá zámecká cesta začíná v parní aroma sauně, kde máte možnost obdržet peelingovou rukavici. Dále pokračuje pivní koupelí s možností využití masážního bylinkového polštářku. Následuje relaxační masáž a poté odpočinek na lůžku. Po celou dobu zámecké cesty můžete neomezeně konzumovat zámecký ležák Hugon*. Po ukončení zámecké cesty se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze dvou pivních menu. Při odjezdu obdržíte dárkový balíček.

13.820 Kč / 2 osoby

* Neomezená konzumace piva je pouze v průběhu procedur v pivním zámeckém wellness.