WELLNESS BALÍČKY

Využijte nově balíčky včetně odvozu tam a zpět a užijte si tak pivní wellness s neomezenou konzumací piva zcela bez starostí.

Zámecká cesta

K příjemnému započetí zámecké cesty, doporučujeme příjezd na recepci hodinu před zahájením procedury. Zámecká cesta obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně. Celá zámecká cesta začíná v parní aroma sauně, kde máte možnost obdržet peelingovou rukavici. Dále pokračuje pivní koupelí, ke které nabízíme masážní bylinkový polštářek. Následuje relaxační masáž a poté odpočinek na lůžku. Po ukončení zámecké cesty se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze dvou pivních menu. Balíček obsahuje neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osušku a pantofle. Od příjezdu na recepci po ukončení zámecké cesty včetně večeře si prosím vytvořte čas cca 4 hodiny.

1 osoba / 1.800,- Kč
2 osoby / 3.400,- Kč
2 osoby s odvozem* / 3.700,- Kč

Rytířská cesta

K příjemnému započetí rytířské cesty, doporučujeme příjezd na recepci hodinu před zahájením procedury. Rytířská cesta obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně. Celá rytířská cesta začíná v parní aroma sauně, kde máte možnost obdržet peelingovou rukavici. Dále pokračuje pivní koupelí, ke které nabízíme masážní bylinkový polštářek s následnou relaxací na lůžkuPo relaxaci si můžete vybrat další s procedur a to buď bylinkovou saunu ve speciálním sudu pro jednu osobu s následnou kratší relaxací, anebo parafínový/rašelinový zábalPo ukončení rytířské cesty se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze dvou pivních menu. Balíček obsahuje neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osušku a pantofle. Od příjezdu na recepci po ukončení zámecké cesty včetně večeře si prosím vytvořte čas cca 4 hodiny.  

1 osoba / 1.800,- Kč
2 osoby / 3.400,- Kč
2 osoby s odvozem* / 3.700,- Kč

Privátní pivní koupel pro dvě osoby

K příjemnému započetí privátní pivní koupele, doporučujeme příjezd na recepci hodinu před zahájením procedury. Tato procedura obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně. Privátní pivní koupel si můžete vychutnat v uzavřeném zámeckém sklepení, které je určeno pouze pro vás dva. Během tříhodinové soukromé relaxace je vám plně k dispozici pivní koupel v ručně vyráběné modřínové pivní kádi. K této koupeli pro zpříjemnění obdržíte masážní bylinkové polštářky. Dále je zde infrasauna, postel pro váš odpočinek a dřevěný sud s možností samočepu piva. Po ukončení tříhodinového odpočinku se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze dvou pivních menuBalíček obsahuje neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osušku a pantofle. Od příjezdu na recepci po ukončení vašeho relaxu včetně večeře si prosím vytvořte čas cca 5 hodin.

Pobyt pro 2 osoby / 4.500,- Kč

Zdravotní omezení

Koupele v pivním moku mají jistá omezení vstupu. Nikdo Vám sice pobyt v nich nezakáže, ale pokud trpíte například srdečními chorobami nebo čekáte miminko, bylo by nejlepší na nějakou dobu vstup sem odložit.

Odvoz platí do okruhu 50 Km od Slavičína. Službu je potřeba objednat předem.