Zámecké ubytování

Hledáte, kde se hezky ubytovat? A zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Přijeďte zažít tento nevšední zážitek a objednejte si jeden z našich pobytových balíčků. Jsou určeny jak milovníkům romantiky, tak rodinám nebo pracovním kolektivům. Z naší nabídky ubytování na zámku si určitě vyberete.
Hotel disponuje pokoji v historickém a moderním stylu. Pokud zvolíte historické pokoje dýchne na Vás romantika a přenesete se do dob starších. V moderní části oceníte minimalistický, avšak příjemný design a především kvalitní matrace pro váš spokojený spánek.

Královský apartmán

dvoulůžkový

Ikona

Pro náročné klienty byl v prvním patře zámku, otevřen Královský apartmán. Je laděn do barokního stylu s původními kamny z 18. století. Apartmán má vanu přímo v ložnici pro podtrhnutí romantické nálady pokoje.

od 6.850 Kč

dvě osoby se snídaní

Zámecký pokoj s terasou

dvoulůžkový

Ikona

Pokoj je určen pro klienty, kteří mají rádi romantiku. Pokoj je plně vybaven zámeckým nábytkem s rozlehlou terasou, která vybízí v posezení.

od 4.160 Kč

dvě osoby se snídaní

Zámecký pokoj s krbem

dvoulůžkový

Ikona

Pokoj je vybaven zámeckým nábytkem a krásným velkým krbem, který navodí romantickou atmosféru.

od 4.160 Kč

dvě osoby se snídaní

Zámecké pokoje

dvoulůžkový

Ikona

Tyto pokoje jsou vybaveny zámeckým nábytkem a dekoracemi, vhodné pro všechny, kteří se chtějí cítit jako na zámku.

od 3.860 Kč

dvě osoby se snídaní

Rodinné pokoje

mezonet – dvoulůžkový s přistýlkou

Ikona

Tyto pokoje jsou určeny i pro rodiny – v těchto pokojích jsou součástí i přistýlky. Ložnice se nachází v mezonetu – patře. Pokoje jsou zařízeny v moderním stylu.

od 2.560 Kč

dvě osoby bez snídaně, přistýlka 800 Kč

Podkrovní pokoje

dvoulůžkový s přistýlkou

Ikona

Jsou určeny jak pro páry tak i pro jednotlivce. Ve dvou pokojích se nachází také přistýlka. Tyto podkrovní pokoje jsou v moderním stylu a velmi útulné.

od 2.560 Kč

dvě osoby se snídaní, přistýlka 800 Kč