WELLNESS

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Pivní lázně & Wellness jsou pro vás připraveny sedm dní v týdnu. Odpočinkový wellness pobyt, který je vhodný pro každého! I Vy ho můžete vyzkoušet a nechat o sebe pečovat. Vhodný také jako dárek pro Vaše blízké k jakékoliv příležitosti.

O WELLNESS CENTRU

Zotavte se ze stresů všedního dne a relaxujte v našem wellness centru. Vyberte si ze široké nabídky zážitkových masáží, zábalů, koupelí či luxusních tělových terapií. Hotelové wellness centrum nabízí celou řadu relaxačních služeb, které mohou využít nejen ubytovaní hosté, ale i hosté z okolí.

Nechte se u nás hýčkat… Vyberte si z naší nabídky Wellness procedur.

 

Služby wellness centra:

 • Široká nabídka masáží, zábalů, koupelí
 • Infrasauna, parní sauna, finská sauna, bylinková sauna
 • Whirlpool

MASÁŽE

Nabízíme klasické fyzioterapeutické masáže jako např. velmi oblíbené masáže baňkami, lávovými kameny, reflexní terapii, medovou, čokoládovou, indickou.

Klasická částečná masáž
30 min. 525 Kč
Klasická celková masáž
60 min. 1 050 Kč
Relaxační aroma masáž
30 min. 675 Kč
60 min. 1200 Kč
Masáž lávovými kameny
30 min. 550 Kč
60 min. 1100 Kč
Medová detoxikační masáž
30 min. 525 Kč
Čokoládová masáž
30 min. 450 Kč
Masáž plosek nohou s reflexními prvky
30 min. 590 Kč
Antistresová masáž hlavy
30 min. 590 Kč
Baňkování
30 min. 600 Kč
60 min. 1150 Kč

 

Masáže objednávejte prosím s dostatečným předstihem telefonicky nebo e-mailem. Při zrušení nebo přesunutí termínu je potřeba dát vědět alespoň 2 hodiny před objednanou masáží. Jinak Vám bude účtován storno poplatek v hodnotě poloviční ceny objednané masáže.

Děkujeme za pochopení.

 

WHIRLPOOL

Vířivá lázeň s relaxačním účinkem. Je vhodná u onemocnění pohybového aparátu, stavů předráždění, únavy a na relaxaci. Profesionální whirlpool s přelivovým žlábkem a teplotou vody 34-36 °C. Má sezení pro 4 dospělé osoby s perličkovou koupelí a dvě z těchto sezení jsou vybavena hydromasážními tryskami. Pro večerní provoz je vybaven osvětlením.

Ceník

Whirlpool
60 min./osoba 300 Kč
Privátní whirlpool
60 min. /max. 6 osob 1 400 Kč
Whirlpool  s balíčkem  (sekt 0,37 l + ovoce)
50 min./ 2 osoby 990 Kč
Finská sauna + Whirlpool
2 hod. / osoba 900 Kč

Děti do 5 let zdarma
Děti do 12 let 50% z ceny.

 

ZÁBALY

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

Rašelinový zábal je vyhledávaná a osvědčená procedura s přírodní rašelinou, která přináší úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře. Tato hypertermická procedura klade zvýšené nároky na srdeční a cévní aparát. Používá se především u chronických degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Rašelina je připravována v míchači ze suché rašelinové směsi přidáním vřídelní vody a je zahřáta na teplotu 44 – 46 °C. Ohřátá rašelina ve směsi s vřídelní vodou se aplikuje přímo na příslušnou část těla. Vyhledávaná a osvědčená procedura s přírodní rašelinou, která přináší úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře.

Působí blahodárně na:

 • Léčení chronických degenerativních poruch páteře a kloubů
 • Snížení svalového napětí, celkovou relaxaci
 • Rašelinový zábal není vhodný pro závažně a akutně nemocné a těhotné.

Malý rašelinový zábal je léčebná procedura prodejná s informovaným souhlasem.
Velký rašelinový zábal je léčebná procedura prodejná pouze na doporučení lékaře.

 

Rašelinový zábal

Cena:                    25 min. / 400 Kč

 

PARAFÍNOVÉ ZÁBALY

Parafín je označení pro speciální vosk, který se získává při destilaci ropy. Jeho předností a zároveň důvodem, proč se využívá právě při zábalech, je schopnost zadržovat po dlouhou dobu teplo, které při styku s pokožkou může pronikat do pokožky a prohřívat tak ošetřované oblasti.

Parafín má za normálních podmínek podobu tuhého vosku, který se před aplikaci na kůži musí nejprve rozehřát do tekuté podoby. Teplota takovéto hmoty se pak pohybuje přibližně okolo 55°C. Následně je nanášen na tělo klienta, kde působí po dobu 20-30 minut. Během nich dochází k pozvolnému prohřívání tkání a jejich prokrvení, což urychluje metabolismus buněk, vede ke regeneraci v místě působení a odbourává se také napětí svalů i kloubů.

Indikací jsou tedy onemocnění pohybového aparátu poúrazového či degenerativního charakteru, například chronická revmatoidní artritida, degenerativní onemocnění kloubů, Bechtěrevova choroba, tenisový loket, různá neurologická onemocnění, periferní poruchy prokrvení a při bolestivých stavech, kdy přináší výraznou úlevu od bolesti.

Parafínové zábaly mají samozřejmě také své kontraindikace, kterými jsou otevřené rány, hořečnaté stavy, těhotenství, akutní onemocnění kůže či přecitlivělost na teplo.

Parafínový zábal

Cena:                    25 min. / 350 Kč

 

Private room pro 2 osoby zahrnuje:

 • Uvítací nápoj – káva, čaj, zákusek (30min. předem)
 • Infrasauna
 • Pivní lázeň v jedné vaně
 • Samočep piva
 • Oběd/večeře

Celkem  4500 Kč/   4 hod           

 

Otevírací doba wellness centra:

Denně od 10.00 – 22.00 hodin