Takhle chutná odpočinek

pivní lázně pro tělo i duši

Pivní lázeň

Koupele v pivu v modřínových vanách v hlubokých sklepeních Zámku Wichterle pro vás bude bezesporu úžasným zážitkem. 

Při pivní koupeli dochází vlivem vhodné kombinace přírodních látek k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla a k uvolnění tělesného i duševního napětí. Silice chmele spolu s vitamínem B a aktivními enzymy obsaženými v pivovarských kvasnicích pomáhají uvolňovat kožní póry, regenerovat a celkově revitalizovat pokožku. Kromě omlazení pokožky má pivní koupel tyto ozdravné účinky: uvolňuje svalové napětí, snižuje stres, zlepšuje krevní oběh, podporuje látkovou výměnu, odplavuje škodlivé látky z těla, pomáhá při léčbě lupénky, akné a celulitidy, může sloužit jako podpůrná léčba bolesti kloubů a zad, má zklidňující a regenerační účinky na vlasy.

Koupele

Dopřejte si skutečnou pivní koupel s přídavky bylin. Vnitřní účinky musí být doplněny aktivním pitím našeho piva Zámeckého ležáku Hugon, doporučujeme min. 0,5l- 1l.

Ceník pivních koupelí

Základní pivní koupel

ikona
60 minut
Balíček je určen pro jednu osobu v pivní kádi s možností masáže bylinným polštářkem a následnou relaxací na lůžku. V ceně balíčku je také zahrnuta neomezená konzumace zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osuška a pantofle.

900 Kč / 1 osoba

Základní pivní koupel

ikona
60 minut
Balíček je určen pro dvě osoby v pivní kádi s možností masáže bylinným polštářkem a následnou relaxací na lůžku. V ceně balíčku je také zahrnuta neomezená konzumace zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osuška a pantofle.

1  600 Kč / 2 osoby

Rozšířená pivní koupel

ikona
90 minut
Tento balíček je určen pro jednu osobu a začíná prohřátím v aromatické parní sauně s peelingovou rukavicí, pokračuje pivní koupelí s možností masáže bylinným polštářkem a následnou relaxací na lůžku. V ceně balíčku je také zahrnuta neomezená konzumace zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osuška a pantofle.

1 100 Kč / 1 osoba

Rozšířená pivní koupel

ikona
90 minut
Tento balíček je určen pro dvě osoby a začíná prohřátím v aromatické parní sauně s peelingovou rukavicí, pokračuje pivní koupelí s možností masáže bylinným polštářkem a následnou relaxací na lůžku. V ceně balíčku je také zahrnuta neomezená konzumace zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osuška a pantofle.

1  800 Kč / 2 osoby

Originální dárek

Jste pozvaní na svatbu a nevíte, jaký originální dárek novomanželům koupit? Slaví někdo z rodiny narozeniny nebo jubileum? Nebo prostě někomu chcete udělat radost? Darujte voucher, který je originálním dárkem, který se hodí pro všechny a ne jen pro vyznavače chmelového nektaru.

Zámecká cesta

K příjemnému započetí zámecké cesty, doporučujeme příjezd na recepci hodinu před zahájením procedury. Zámecká cesta obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně. Celá zámecká cesta začíná v parní aroma sauně, kde máte možnost obdržet peelingovou rukavici. Dále pokračuje pivní koupelí, této koupeli pro zpříjemnění obdržíte masážní bylinkové polštářky. Následuje relaxační masáž a poté odpočinek na lůžku. Po ukončení zámecké cesty se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze čtyř pivních menuBalíček obsahuje neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osušku a pantofle. Od příjezdu na recepci po ukončení zámecké cesty včetně večeře si prosím vytvořte čas cca 4 hodiny.

1 osoba / 1.800,- Kč
2 osoby / 3.400,- Kč

2 osoby s odvozem do 50 km od Slavičína / 3.900,- Kč

Rytířská cesta

K příjemnému započetí rytířské cesty, doporučujeme příjezd na recepci hodinu před zahájením procedury. Rytířská cesta obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně. Celá rytířská cesta začíná v parní aroma sauně, kde máte možnost obdržet peelingovou rukavici. Dále pokračuje pivní koupelí a relaxací na lůžku. K této koupeli pro zpříjemnění obdržíte masážní bylinkové polštářky. Po relaxaci si můžete vybrat další s procedur a to buď bylinkovou saunu ve speciálním sudu pro jednu osobu s následnou kratší relaxací, anebo parafínový/rašelinový zábalPo ukončení rytířské cesty se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze čtyř pivních menuBalíček obsahuje neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osušku a pantofle. Od příjezdu na recepci po ukončení zámecké cesty včetně večeře si prosím vytvořte čas cca 4 hodiny.  

1 osoba / 1.800,- Kč
2 osoby / 3.400,- Kč

2 osoby s odvozem do 50 km od Slavičína / 3.900,- Kč

Privátní pivní koupel pro dvě osoby

K příjemnému započetí privátní pivní koupele, doporučujeme příjezd na recepci hodinu před zahájením procedury. Tato procedura obsahuje uvítací nápoj a to kávu, nebo čaj a zákusek, který vám nabídneme v naší kavárně. Privátní pivní koupel si můžete vychutnat v uzavřeném zámeckém sklepení, které je určeno pouze pro vás dva. Během tříhodinové soukromé relaxace je vám plně k dispozici pivní koupel v ručně vyráběné modřínové pivní kádi. K této koupeli pro zpříjemnění obdržíte masážní bylinkové polštářky. Dále je zde infrasauna, postel pro váš odpočinek a dřevěný sud s možností samočepu piva. Po ukončení tříhodinového odpočinku se na vás budeme těšit v naší restauraci, kde máte možnost výběru ze čtyř pivních menuBalíček obsahuje neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, prostěradlo, osušku a pantofle. Od příjezdu na recepci po ukončení vašeho relaxu včetně večeře si prosím vytvořte čas cca 4 hodin.

2 osoby / 4.500,- Kč

2 osoby s odvozem do 50 km od Slavičína / 4.900,- Kč