Prožijte život na zámku

je libo královské apartmá?

PIVNÍ LÁZNĚ A WELLNESS

KOUPELE V PIVU V MODŘÍNOVÝCH VANÁCH V HLUBOKÝCH SKLEPENÍCH ZÁMKU WICHTERLE PRO VÁS BUDE BEZESPORU ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM. ODVEZTE SI S SEBOU Z POBYTU ZE ZÁMECKÉHO PROSTŘEDÍ ODPOČATÉ NEJEN TĚLO, ALE I DUŠI.

Zámecké ubytování

Hledáte, kde se hezky ubytovat? A zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Přijeďte zažít tento nevšední zážitek a objednejte si jeden z našich pobytových balíčků. Jsou určeny jak milovníkům romantiky, tak rodinám nebo pracovním kolektivům. Z naší nabídky ubytování na zámku si určitě vyberete.
Hotel disponuje pokoji v historickém a moderním stylu. Pokud zvolíte historické pokoje dýchne na Vás romantika a přenesete se do dob starších. V moderní části oceníte minimalistický, avšak příjemný design a především kvalitní matrace pro váš spokojený spánek.

Královský apartmán

dvoulůžkový

Ikona

Pro náročné klienty byl v prvním patře zámku, otevřen Královský apartmán. Je laděn do barokního stylu s původními kamny z 18. století. Apartmán má vanu přímo v ložnici pro podtrhnutí romantické nálady pokoje.

Zámecký pokoj s terasou

dvoulůžkový

Ikona

Pokoj je určen pro klienty, kteří mají rádi romantiku. Pokoj je plně vybaven zámeckým nábytkem s rozlehlou terasou, která vybízí v posezení.

Zámecký pokoj s krbem

dvoulůžkový

Ikona

Pokoj je vybaven zámeckým nábytkem a krásným velkým krbem, který navodí romantickou atmosféru.

Zámecké pokoje

dvoulůžkový

Ikona

Tyto pokoje jsou vybaveny zámeckým nábytkem a dekoracemi, vhodné pro všechny, kteří se chtějí cítit jako na zámku.

Rodinné pokoje

mezonet – dvoulůžkový s přistýlkou

Ikona

Tyto pokoje jsou určeny i pro rodiny – v těchto pokojích jsou součástí i přistýlky. Ložnice se nachází v mezonetu – patře. Pokoje jsou zařízeny v moderním stylu.

Podkrovní pokoje

dvoulůžkový s přistýlkou

Ikona

Jsou určeny jak pro páry tak i pro jednotlivce. Ve dvou pokojích se nachází také přistýlka. Tyto podkrovní pokoje jsou v moderním stylu a velmi útulné.

Storno podmínky

  1. Stornem se vždy rozumí zrušení, odklad nebo úpravy potvrzené objednávky.
  2. Storno je objednatel povinen uplatnit v písemné formě u osoby, se kterou byly sjednávány podmínky smlouvy a není-li jí, u ředitele provozovny.
  3. Stornuje-li objednatel objednané a potvrzené služby, je povinen zaplatit poskytovateli storno poplatky podle cenových podmínek dané rezervace; storno poplatky budou vypočítávány z ceny za stornované služby vč. DPH, a to následovně:
    U individuálních rezervací do 14. dní před očekávaným nástupem ubytování zdarma, 13-7 dní před očekávaným nástupem ubytování 50% pobytu, 6-0 dní před očekávaným ubytováním 100% pobytu. 
    U Skupinových rezervací (4 a více pokojů) Storno poplatky ve výši 25% celkové ceny objednaného ubytování a služeb uhradí  objednatel v případě, že provede storno objednávky ve lhůtě od 20 do 14 dnů před termínem nástupu ubytování skupiny. Storno poplatky ve výši 50% celkové ceny objednaného ubytování a služeb uhradí  objednatel v případě, že provede storno objednávky ve lhůtě od 13 do 7 dnů před termínem nástupu ubytování skupiny. Storno poplatky ve výši 100% celkové ceny objednaného ubytování a služeb uhradí  objednatel v případě, že provede storno objednávky ve lhůtě 6 dnů a méně před nástupem ubytování skupiny a také v případě nepříjezdu skupiny.
  4. Cenou pokoje se pro účely těchto VOP rozumí cena za ubytování a rautovou snídani, poplatek a DPH v zákonné výši.
  5. Storno poplatek bude objednateli vyúčtován daňovým dokladem (fakturou) s 10-ti denní splatností. Nebude-li storno poplatek řádně uhrazen, je objednatel povinen zaplatit poskytovateli vedle částky odpovídající storno poplatku též úrok z prodlení ve výši 0,5% z dlužné částky za každý započatý den prodlení počínaje prvním dnem následujícím po dni splatnosti storno poplatku do jeho zaplacení.